stelios23 a gdzie twoim zdaniem powinien znajdowac sie ronadldo dla mnie to on jest slaby zawodzi na calej lini w waznych mecza, dobrze ze w ogole sie zalapal !
ja mysle ze neymar przydalby sie naszej druzynie on jest naprawde dobrym zawodnikiem jescze ze 2 lata i bedzie super . I pamietajmy jak on sie wypowiada o barcelonie on jest dla mnie spoko i chcialbym zeby gral u nas . Pep sprowadz go do barcy!!!!!!!!
Komentarze
0
stelios23 a gdzie twoim zdaniem powinien znajdowac sie ronadldo dla mnie to on jest slaby zawodzi na calej lini w waznych mecza, dobrze ze w ogole sie zalapal !
0
zbieram minusy prosze sie nie krempowac i minusowac!!!!!!!!!!!!
0
Pep sprowadz Neymara do Barcy to bedzie cudowny zawodnik jak przejdzie do barcy to bedzie poprostu geniusz zobaczycie wszyscy !!!!!
0
a tak nawiasem to fajnie by bylo jak by dani alves wspolpracowal z neymarem tak jak z messim to by bylo cos pieknego
0
ja mysle ze neymar przydalby sie naszej druzynie on jest naprawde dobrym zawodnikiem jescze ze 2 lata i bedzie super . I pamietajmy jak on sie wypowiada o barcelonie on jest dla mnie spoko i chcialbym zeby gral u nas . Pep sprowadz go do barcy!!!!!!!!
0
to co pokazuje wenger to jest wygrana z madrytem!!!
0
Szykuje sie piekny mecz!!!!!!
0
ja chce zeby gral cuenca!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
dokładnie za alexisa fabregas i bedzie super
0
ja mysle ze Leo dzis cos ustrzelil i nie da szans casilasowi